Deweloper

NU HOMES TO DEWELOPER MIESZKANIOWY OFERUJĄCY SWOIM KLIENTOM DOSKONAŁĄ ARCHITEKTURĘ W KAMERALNYCH LOKALIZACJACH W BYDGOSZCZY

Firma NU HOMES Sp. z o.o. to wspólny projekt doświadczonych inżynierów, architektów i menadżerów, prowadzących z powodzeniem firmy: Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa POBUD oraz Pracownię Projektową CROSS-PROJEKT – spółki działające na rynku budowlanym od ponad 25 lat.

„Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, pozwoliły nam przystąpić do wspólnej inicjatywy jaką jest kompleksowa realizacja budynków mieszkalnych klasy premium. Utrzymując proces projektowania, realizacji i sprzedaży we własnych rękach, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wyjątkową jakość budownictwa w atrakcyjnych cenach.”
Zarząd NU HOMES Sp. z o.o.

Logo POBUD

Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa
POBUD Sp. z o.o.

logo CROSS PROJEKT

CROSS-PROJEKT – PRACOWNIA PROJEKTOWA
KRZYSZTOF I PIOTR ROMMEL

Naszą pierwszą wspólną inwestycją jest zrealizowany w 2016 roku budynek Spacerowa 73, zlokalizowany nad samym Kanałem bydgoskim przy ulicy Spacerowej w Bydgoszczy. Jest to nowoczesny, kameralny obiekt, w którym zlokalizowano cztery przestronne mieszkania oraz garaże.

Atrakcyjna architektura, wysoka jakość wykonania oraz rozsądne ceny mieszkań przyczyniły się do ponadprzeciętnego zainteresowania klientów naszą inwestycją i sprzedaży wszystkich mieszkań na długo przed jej zakończeniem.

To właśnie zmotywowało nas do założenia firmy NU Homes i realizacji Osiedla Motylowego – inwestycji, w której proponujemy naszym klientom jeszcze ciekawsze rozwiązania. Obejrzyj budynek Spacerowa 73 na żywo i zobacz jakość, której doświadczysz na Osiedlu Motylowym.